Піжами жіночі

Спокійний та здоровий сон забезпечується, насамперед, комфортними умовами: зручним ліжком, м’якою, чистою, гарною білизною та теплою й обов’язково приємною до тіла піжамою. Віднедавна це є дуже практична річ: якщо зануритись в неї, можна відчути не лише спокій та затишок домашньої оселі, а й насолоджуватись дивним спокоєм сну.

Жіночі піжами ввійшли до сучасної моди з далекого і таємничого Сходу й одразу завоювали любов та шану жінок усіх поколінь. У східних країнах піжамою називався вільний повсякденний одяг, при чому ним був як комплект із низу та верху, так і самі штани. Згодом Захід перейняв традицію використання для відпочинку вільного комплекту одягу, який складався із кофти та штанів. Такий стиль достатньо легко поширився серед активної молоді, але до ХХ сторіччя залишався переважно чоловічим. В той же час виробники почали випускати піжами в форматі вільного одягу, але із натуральних тканин спокійних кольорів. Жінки в якості одягу для сну протягом тривалого часу використовували довгі та незручні нічні сорочки. Лише в середині минулого століття жінки могли насолоджуватись піжамами, а сьогодні піжами жіночі можна купити майже в кожному магазині, навіть залишившись вдома, наприклад в нашому інтернет-магазині «Інтимо». Ми пропонуємо багато вишуканих, шикарних піжам, які задовольнять потреби будь-якої жінки.

Той, хто любить тепло, може обрати довгу піжаму, яка пошита із натуральних тканин льону, бавовни або м’якого флісу. Молоді дівчатка будуть дуже комфортно відчувати себе в коротких комплектах для сну, які підкреслюють жіночість, довгі ніжки та стрункий стан. Привабливі та сексуальні жінки обов’язково знайдуть в нашому каталозі із яскравими фото піжами із шовку, атласу або індійської бавовни, які надзвичайно приємні на дотик та м’яко облягають та підкреслюють жіночі форми, відмінно сидячи на фігурі. Для жінок, які строго слідкують за модою навіть в одязі для сну, модельєри в 2014 році пропонують піжами та комплекти яскравих, майже зухвалих кольорів із різнобарвним принтом. Вони підійдуть екстравагантним жінкам та стануть запорукою яскравого сну. Незмінні піжами жіночі чорного кольору завжди виглядають бездоганно, створюючи інтригу, а білий колір стає символом чистої та непорочної жіночості. Обравши будь-який комплект на свій смак, ми доставимо його в найкоротший термін по всій Україні. Всі жінки в місті Київ, а також від Львова до Луганська, тай взагалі зі всієї України, можуть відвідати наш магазин та отримати задоволення не тільки від багатого асортименту, але й від привабливих цін. В наших піжамах відомих світових виробників Ви з легкістю поринете у насолоду нічного відпочинку!