Купальники

Всім відомо, що купальник є центральною складовою жіночого пляжного вбрання. За даними соцопитувань для того щоб обрати купальний костюм, жінці потрібно набагато більше часу, адже цей наряд відкриває та демонструєжіноче тіло, а яка жінка не хоче ним покрасуватись та не бажає бути найпривабливішою? В інтернет-магазині «Інтимо» до Вашої уваги представлено багатий та найширший в Україні асортимент купальників відомих італійських та інших європейських виробників. В яскравому каталозі Ви знайдете розмаїття моделей, форм, фасонів, кольорів, відтінків, малюнків. Визначитись Вам допоможуть Ваші особисті вподобання та переваги, а також наші ввічливі консультанти, які щиро готові  надати свою допомогу. Крім того, зручна та ефективна система пошуку значно полегшить Ваш вибір та зекономить час, адже вона продумана до дрібниць та здатна врахувати абсолютно всі потреби милих жінок. Окрім найпопулярніших параметрів пошуку – ціна, колір, марка виробника, розмір – можна обрати тип купальника, вид бретелі, застібку та навіть характер малюнку.

Купальники, купити які можна в даному розділі, виготовлені різними виробниками відомих європейських марок, та всі вони характеризуються найвищою якістю матеріалів, технологій виробництва, стильним та елегантним дизайном, вишуканою фурнітурою. Ціна купальників нашого магазину варіюється, але вона конкурентоспроможна порівняно із іншими посередниками в Україні. Слід зауважити, що ми представляємо найкращий вибір купальників італійських марок, адже Італія вважається законодавцем пляжної моди та найвищої якості товарів. Вони не наслідують нікого, а стилісти та шанувальниці з усього світу надають превагу виробам саме італійських дизайнерів купальних костюмів.

Палкі та яскраві танкіні, сексуальні та привабливі бікіні, надзвичайно вишукані моделі суцільних купальників для елітного пляжного відпочинку. Найгарячіші пропозиції цього сезону та елегантні класичні моделі, неперевершені ліфи-бандо, які можна легко та гармонійно поєднувати з різнокольоровими плавками-бразіліана. Відкриті та закриті моделі, костюми одразу з парео в тон купальнику та багато інших. Правильно підібравши свою модель, Ви, без сумніву, не залишитесь без уваги та обов’язково станете королевою пляжної моди!