Коригуюча білизна

Всім відомо, що здоровий та активний спосіб життя, спорт та правильне, збалансоване харчування – головні друзі стрункої статури. Але нарешті в кожної жінки з’явився ще один надійний друг, який допоможе зробити її фігуру підтягнутою та бажаною. Це коригуюча білизна: моделюючі плаття, спідня білизна для корекції стегон, талії, коригуючи труси, коригуючи шорти, боді, комбідреси, грації та напів-грації. Увесь широкий асортимент цієї білизни представлений в даному розділі інтернет-магазину «Інтимо». Завдяки «розумній» системі фільтрів Ви маєте можливість за різними параметрами обрати білизну, що зробить Вашу фігуру ще привабливішою та спокусливою. Так, окрім звичайних характеристик (розмір, тип товару, колір, ціна) в фільтрах можна вказати ступінь корекції, довжину, тип швів, форму чашки та марку (країну) виробника. Зазначимо, що в нашому магазині представлено коригуючу білизну тільки найвищої якості від найвідомих і кращих світових виробників, продукція яких слушно завоювала прихильність жінок.

Сучасна коригуюча білизна, купити яку можна в нашому магазині, виготовляється з високотехнологічних синтетичних матеріалів (нейлону, спандекса, лайкри). Завдяки ним, білизна здатна пропускати вологу, вона має масажний та підтягуючий ефект; якщо під час її вироблення не використовують швів, то така білизна ідеально зливається зі статурою та не виділяється з-під одягу. Головним фактором є те, що сучасна білизна, яка вирішує проблеми недоліків фігури, дуже естетично та вишукано виглядає, а це не може не притягнути до себе Вашої уваги, оскільки кожна жінка в будь-який час мріє виглядати сексуально та звабливо.

Доброзичливі та досвідчені консультанти нашого магазину з радістю допоможуть Вам визначитись та обрати модель білизни, яка комфортно та ефективно скоригує Вашу фігуру. Будь-то спеціальні труси для зменшення обсягів стегон та сідниць, білизна, що коригує талію, моделюючі плаття, формуючі спідниці, панчохи чи колготи, корсети, грації чи корсетні пояси – вони створені за сучасними технологіями та за відмінними лекалами, що дозволяє дуже чітко виокремити талію, перерозподілити зайві форми, зменшити прояви недоліків жіночої фігури. Під час вибору спеціальної білизни слід враховувати ступінь її корекції та особливу увагу приділяти визначенню розміру, адже в противному випадку окрім неестетичного візуального ефекту це може призвести до проблем із здоров’ям. З нашою коригуючою білизною Ви почуватиметесь впевнено та завжди вдягнете той одяг, який бажаєте!