Корсети

Пишні груди та струнка талія є найбільш бажаними еталонами жіночої краси та ідеалом фігури, оспіваної художниками, та якого прагне досягти будь-яка жінка. Доведено, що жіноча привабливість залежить не від розміру, а від правильних пропорцій між грудьми, талією та стегнами. Саме корсет допомагає жінці підкреслити талію та зробити плавним перехід від неї до пишних стегон.

Корсет як елемент жіночої білизни являє собою поєднання бюстгальтера та широкого поясу. Сучасні корсети, купити які Ви маєте можливість в нашому інтернет-магазині «Інтимо», значно відрізняються від тих моделей, що придворні дами обов’язково використовували під одягом за часів Ренесансу. Головне, що їх відрізняє – це набагато зручніша у використанні модель. Корсети допомагають вразити оточуючих витонченою та стрункою фігурою, за для цього в їх виробництві використано міцний та пружний елемент (найчастіше, китовий вус). На відміну від класичних, в сучасних корсетах, які представлено в цьому розділі, шнурування замінено рядом зручних застібок. Корсетний виріб зменшить Вашу талію на 3-5 см (залежно від Вашої фігури), завдяки чому Ви виглядатимете звабливою та сексуальною.

Ми раді запропонувати Вам великий асортимент корсетів: прозорі однотонні, з вишивкою, з атласу, шовку чи зі вставками із вишуканого мережива, із гумками для панчох або без них, з м’якою чашкою бюстгальтера або пуш-ап вкладниками, розкішні білі, молочні весільні або пристрасно червоні та класичні звабливі чорні. Їх розмаїття та чудовий вибір не залишить без уваги жодну прихильницю самої жіночної частини спідньої білизни!

Корсет є особливою частиною інтимного жіночого гардеробу, оскільки здатен виконати одразу декілька функцій. Окрім корекції фігури (підкреслення грудей, виокремлення талії та зменшення її), він змінює Вашу постать, рухи рук, тим самим впливаючи на осанку та ходу, які стають більш граціозними та витонченими. Корсет у поєднанні із панчохами – це Ваша непереможна зброя, перед якою не встоїть жоден чоловік. Не вірите? Достатньо обрати, придбати та перевірити! Наші доброзичливі консультанти залюбки допоможуть Вам та нададуть професійну допомогу щодо вибору будь-якого товару, представленого на сторінках нашого онлайн-каталогу. Корсет, ціна якого вказана одразу біля фото, стане надзвичайним елементом Вашого гардеробу білизни. Дозвольте собі розкоші, елегантності та витонченості, і Ви побачите, як зміниться світ навколо Вас!