Бюстгальтер

Найпоширеніший елемент жіночої білизни – це бюстгальтер. Розмаїття форм, кольорів, моделей чашок, матеріалів та дизайнерської фурнітури робить кожен окремий бюстгальтер оригінальним та неповторним, що певно ускладнює проблеми вибору для жінок. Адже за своєю функціональністю бюстгальтери різних типів дуже відрізняються. У одних зручно відвідувати тренажерний зал та спортивні тренування, інші настільки лагідні до шкіри, що практично не відчуваються при ношенні, тому їх хочеться одягати кожен день. Кожна жінка має у своєму арсеналі декілька щоденних, та значну кількість особливих бюстгальтерів для створення спокусливого або вечірнього образу.

Щоб бюстгальтер якомога краще підтримував Ваші груди, потрібно належним чином підбирати необхідну форму чашки. Наприклад, якщо Ви щаслива власниця пишних об’ємів, тоді чашка «Анжеліка» створить дуже ефектне декольте. Жінкам із невеликим розміром грудей створити додатковий об’єм допоможуть спеціальні вставки з поролону, або чашка пуш-ап. Для вечірніх суконь із оголеними плечима існують бюстгальтери з бретелями, які знімаються. Також для цього дизайнери створили інноваційну модель – силіконовий бюстгальтер, який абсолютно невидимий під будь-яким одягом.

Всі ці та багато інших різноманітних моделей Ви зможете знайти у яскравому каталозі інтернет-магазину «Інтимо». Якщо Ви маєте потребу недорого купити бюстгальтер – звертайтесь до нас, бо ми зможемо здивувати Вас не тільки приємною ціною, але й відмінною якістю нижньої білизни. Адже ціна у звичайному магазині складається не тільки з безпосередньої вартості продукції, а й включає витрати на оренду торгівельної площі, та багато іншого. Купівля в он-лайн магазині «Інтимо» позбавляє Вас необхідності витрачати зайві гроші.

Детальний опис та фото кожної окремої моделі білизни, а також грамотна консультація наших досвідчених менеджерів є запорукою Ваших вдалих покупок. Гнучка система оплати та можливість кур’єрської доставки дозволяють Вам зробити замовлення з будь-якого куточка України та належним чином отримати своє замовлення у максимально короткий термін. Ми гарантуємо високу якість всієї продукції, тому що представляємо тільки оригінальну білизну від найвідоміших торгових марок, які пройшли необхідну сертифікацію. Придбати білизну в нашому інтернет-магазині Ви можете у будь-який зручний для вас час, просто сидячи вдома на дивані. «Інтимо» забезпечує неймовірне задоволення від покупки, адже бюстгальтер від нашого магазина стане родзинкою Вашого гардеробу!